Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Share
Nitrin Lare

Poèet pøíspìvkù : 131

Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 16, 2017 9:15 pm

[center][b]Místo : Město a okolí[/b]
[b]Začátek: Nitrin[/b][/center]
Nitrin Lare

Re: Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 16, 2017 9:25 pm

Město

Bylo ráno, a já kdybych nemusel vstávat tak se z té pohovky ani nevyhrabu. Byl jsem celý nějaký rozlámaný. Hlavně jsem musel jet na poštu. V karavanu jsem zabalil balíček který jsem musel odeslat a vyjel jsem s mašinou. Holka potřebovala trochu probětrat. Měl jsem na sobě jako vždy svou koženou bundu, černé kalhoty a vysoké boty na motorku. Rozjel jsem se do města, chvíli jsem hledal poštu ale Když jsem ji konečně našel, ale byl to boj. Někdy bych si přál být lovecký pes, všechno bych si vyčuchal nebo tak. I když s mým štěstím jak jsme skončil v lejnu by to nebylo ok. Byl jsem úplně mimo a spěchal jsem ať to mám z krku, že jsem si nevšiml že jsem ramenem narazil do muže. "Sakra omlouvám se. Jste v pořádku?"
Samuel.J.Deason

Poèet pøíspìvkù : 48

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Tue May 16, 2017 9:35 pm

Město
Překvapeně zavrávoral, jak jej náraz neznámé osoby vyvedl z rovnováhy. Zachvěl se a překvapeně se ohlédl na toho viníka. Mírně se zamračil a zakroutil hlavou. „Jsem, ale lépe by mi bylo, kdybyste do mne vůbec nevrazil.“ dodal mírně kousavě, aby dal najevo svůj odpor k předešlé situaci. „Ale v pohodě... jen příště koukejte...“ Dodal a otočil se zpět do fronty. Dneska byl poslat dopis na jednu ze škol která se mu líbila. „Snad nejsem tak přehlédnutelný, ne...?“  Vydechl si pro sebe po chvíli. Vážně si nepřišel tak drobný, i když je pravda, že na svůj druh měl postavu jemnější... Ohlédl se ještě za sebe, aby se ujistil, že ten druhý hoch stojí dost daleko a při tom si jej nenápadně prolhédl.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 16, 2017 9:58 pm

Pošta

Podíval jsem se na ně, byl nějaký nedůtklivý zas tak moc jsem do něj nevrazil. " Opravdu se omlouvám, byl jsem zamyšlený a nevšiml jsem si vás. " Byl vážně protivný, naštěstí byl ve frontě vedle ale i tak jsem cítil na sobě jeho pohled. Voněl jinak zvláštně, jeho vůně i tep mi připomínala Masona, ale to nemůže být normální aby v městě žili dva kočkodlaci, ještě když jsem ani nevěděl že existují. Vytáhl jsem si z kapsy lízátko a strčil jej do pusy. Všiml jsem si že se na mě dívá,vytáhl jsem ještě jedno a natáhl se k němu. " Nejste nepřehlédnutelný, ale já jsem mimo. Bolestné?"
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Tue May 16, 2017 10:05 pm

POŠTA
Překvapeně ucukl pohledem, když jej oslovil, aby to snad nevypadalo, že se na něj dívá. Cukly mu koutky a on se otočil zpět, aby si vzal nabízené lízátko. „Bolestné by mělo být mnohem vyšší než lízátko, třeba...“ Zamyslel se a zatěkal očima. „Kafe?“ Navrhl opatrně. Nechtěl se hned vtírat, ale nikoho tu neznal a už bylo na čase, aby poznal jak to v tomhle městě chodí. „Tedy pokud... nepiješ kafe...“ Znejistěl pak hned, když mu došlo, že zve na kávu někoho, o kom ani neví, zda ji pije. Sklouzl si dlaněmi po bocích, aby si upravil mírně vyhrnuté tílko, které tak odhalovalo kus nahého, do sněda opáleného bříška. Pak ještě srovnal bundu a automaticky prohrábl vlasy. Vlastně všechno to dělal nějak, automaticky, když byl nervózní, prostě si hrál s oblečením a vším co bylo v dosahu.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 16, 2017 10:23 pm

Pošta

Musel jsem se zasmát, to bylo hezké pozvání. Hlavně jak byl nervozní, ale proč ne aspoň bych něco zjistil nového a třeba se něco dozvím o městě. Protože nevím že jsme tu oba krátce, ale to je vlastně jedno. "Po pravdě, moc město neznám takže nevím kde je kavárna, Ale vím kde je cukrárna, jestli ti nevadí si že by jsme se projeli na motorce tak bych k tomu bolestnému rád přidal i něco dobrého na zub. " Mrkl jsem na něj, a chtěl bych pokračovat ale přišla na mě řada. Došel jsem k okýnku a vytáhl krabičku, podal ji papíry a zaplatil. Když jsem se vracel všiml jsem si že i on je u okýnka, takže jsem vyšel ven, opřel jsem se o mašinu a čekal.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Tue May 16, 2017 10:35 pm

POŠTA
Povytáhl obočí, rozvíjel jeho pozvání? Pousmál se a přikývl. „Já popravdě, vůbec nevím kde je tu kavárna. Poštu jsem dneska hledal skoro půl hodiny...“ pověděl. „Jsem tu... jak to říct. No, naprostý nováček, dostal jsem tu byt, ale jinak jsem tu... hodně krátce.“ Vysvětlil a podrbal se ve vlasech. motorkám moc nevěřil a doma na něj čekal Smoky, připravený jít na procházky... Ale copak mohl odmítnu, když už to sám takhle načal? Rozvážně kývl hlavou. „Ale tvou nabídku příjmu. Sladké mám rád a třeba při té jízdě zjistím, kde tu co je.“ Zadoufal. Konečně slečna u okýnka vyzvala, aby šel další. Mírně omluvně se na něj pousmál, otočil se a dlouhým krokem došel až k ženě za okýnkem. Podal jí malý balíček, který se rozhodl poslat, zaplatil a vydal se cestou kolem chlapce, směrem ven budovy. Ještě se u něj zastavil „Počkám venku...“ Slíbil a pak už odešel před budovu.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 17, 2017 7:28 am

Město

Když jsme konečně vše vyřídili a setkali se venku těšil jsem se jak malé dítě. Nebyl jsem ale zvědavý, na muže, jen jestli to je taky kočkodlak.

"To já taky moc ne, to si asi nepomůžeme navzájem, ale aspoň můžeme hledat spolu. " Podal jsem mu helmu a pak mě něco napadlo. " Nebo se projdeme? Aby jsme se mohli podívat lépe. Potřeboval bych to tu trochu obhlédnout. A asi pěšky je to lepší než na motorce. Jsem totiž magor co rád jezdí. " Mrkl jsem na něj. " Ale na projíždku tě klidně někdy rád vemu. Sakraaa mě došlo že ti tak tykám, kde je moje dobré vychovaní. " Vzal jsem jeho ruku a jemně ji políbil. " Jmenuji se Nitrin Lare" Dneska bylo hezky, sluníčko moc nepálilo, ale i tak příejmné moc nebilo takže jsem si na hlavu narazil klobouk a rozpustil si vlasy.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 9:56 am

MĚSTO
Když konečně přišel, zadíval se na něj s vcelku milým úsměvem na tváři. Takže na tom byli oba stejně. Naprosto ztraceni v novém prostředí. Jen se pousmál a chápavě pokýval hlavou a když mu podal přilbu, už si ji chtěl vzít a pak se zeptal. Překvapilo ho to... proč se chtěl procházet? Ale neprotestoval, on procházky miloval. Nejraději se procházel v dešti, i když to kdejaká kočka nenáviděla. On byl prostě jiný. Možná v tom měli prsty asijské kořeny, nebo taky fakt, že se za kočku nepovažoval. „V pořádku, rád se projdu.“ Ujistil ho, ale než stačil pokračovat držel jeho ruku ve své a pak ji políbil. Překvapeně vykulil oči a trochu zaskočeně couvl. „N-no... pane...“ Vydechl zaskočeně, pak ale prudce potřásl hlavou a nervózně si prohrábl vlasy. „Samuel Deason...“ pověděl, střední jméno nesděloval, i když se za něj nestyděl, bylo by jeho představování moc dlouhé. „Ale říkej mi Kai..." pousmál se a kývl hlavou. Pak se mírně rozhlédl. "Takže kudy...?" optal se.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 17, 2017 10:13 am

Město

Zase jsem někoho dostal do rozpaků, nevím proč se mi to stávalo tak často když jsem se choval normálně, asi.
"Kai, hezké .. Ano jsme ztraceni.... hmm tak třeba tam. " Ukázal jsem náhodně na nějaké místo. Třeba najdeme nějaké klidné místo kde si budeme moct popovídat. Stáhl jsem si klobouk více do obličeje, aby na mě nedopadalo sluneční světlo. Byl jsem na něj méně náchylný jak ostatní upíři, ale i tak to nebylo nic příjemné.
"Smím vědět co tě sem přivedlo? Práce? Láska a nebo nová začátek? " No tak jsem to měl já, nebo spíše další místo kde se na chvíli zakempím, než budu muset putovat dál, ale líbilo se mi tady. Zatím je tu dost objektů které bych mohl zkoumat. Vytáhl jsem tyčinku od lízátka a vyhodil ji do koše, chvíli jsem přemýšlel jestli si dám další, ale raději jsem to na chvíli zavrhl.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 11:25 am

MĚSTO
Pomalu se rozešel za ním, aby s ní mohl sladit krok. Mlčel, celou dobu, dokud nepromluvil on. Pak po něm střelil pohledem a mírně se pousmál. Vážně si ten dotyčný myslel, že mu bude vyprávět proč tu je? Snad nebyl tak hloupý, aby si myslel, že hned v prvních deseti minutách co se znají, mu vyklopí naprosto všechno. „Já nemám důvod... prostě jsem tady.“ Pokrčil mírně ramen a pokroutil hlavou. Mohl by mu říct, že v podstatě utíká před minulostí, ale proč rozebírat něco, co už bylo uzavřené? „A tvůj důvod? Byl nějaký...?“ Zkusil i on stejnou taktiku, nicméně pro něj to byla opravdu jen zvědavost. Všechny kolem sebe sice podezříval a nedůvěřoval jim, ale sám byl taky zvědavý.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 17, 2017 11:58 am

Město

Evidentně se mu má otázka nelíbila, no nedivím se. Jsem upír, chlap a ještě mě nezná. Ale to je mi fuk. Koukl jsem na něj a zazubil se a své modré oči zabodl do těch jeho.

"Tohle je další zastávka, na mé nekonečné cestě.  Putuji od města k městu, od státu po stát. Jsem věděc, zajímá mě vše zvláštní, dokonalé ale i nedokonalé. Celý život je jen jeden velký experiment.  Občas se někde usadím, a strávím tam nějakou chvíli, dokud nejsem nucen odjet. "    Pousmál jsem se. "A hele, je blíže než jsem čekal. " Ukázal jsem na malou kavárnu naproti nám.  Došel jsem a otevřel mu galantně dveře. "Jdeme? Tedy pokud jsem vás neodradil nebo nevyděsil. Stává se mi to celkem často. Jsem asi moc otevřený, ukecaný ... no někdy také si nevidím do úst. "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 1:03 pm

KAVÁRNA
Poslouchal každé jeho slovo a automaticky si ukládala informace na později. Takže cestuje. Nikde nezůstane dlouho, dědic... Zadíval se na něj víc zkoumavě. Zakrývá se před sluncem. Znovu mu cukly koutky. „A co přesně ji zač?“ Zkusil nadhodit otázku, věděl že by se ptát neměl. Tak ho rodiče nevychovali... Ale zvědavost byla silnější. Kývnutím hlavy mu poděkoval a vešel dovnitř. Bylo to tu moc pěkně zařízené, ale ne dle jeho vkusu. On měl rád luxus. „Taky pocházím z celkem.. vlivné rodiny. Ale to už je minulost.“ Vysvětlil a pak jen pokroutil hlavou. „Zatím si mne neodradil, ale jestli se tak stane, určitě to poznáš, bývám pak dost...“ zamyslel se jak správně zvolit slovo. „Kousavý a rád odcházím.“ uchechtl se.
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Wed May 17, 2017 2:02 pm

....

Naposledy upravil JJ dne Wed May 17, 2017 2:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 17, 2017 2:03 pm

Kavárna
Musel jsem se usmát, asi to bude ještě nějaké mládě. Zatím jsem mu ale neodpovídal, dokud jsme se neposadili. Zadíval jsem se na něj. " Nepocházím z vlivné rodiny. Cestuji protože musím. Často mě chtějí lovit a taky abych mohl zkoumat. " Olízl jsem si rty. " Víš že je nevychované a nebezpečné se ptát takhle na veřejnosti? Ale ano nejsem člověk, jsem upír a ty podle vůně a tepu kočkodlak že ? Nebo ještě něco zajímavějšího?" Opravdu voněl jako Mason. Vzal jsem si lístek a chvíli si jej prohlížel, tahle kavárna nebyl ale ani můj vkus. Měl jsem raději něco staršího, ne levnou moderní rychlokvašku, snad tady budou mít dobrou kávu. " Co si dáš dobrého? "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 5:08 pm

KAVÁRNA

Zadíval se na něj když začal vyprávět o sobě a o tom proč cestuje. Bylo to zajímavé zas po dlouhé době někoho poslouchat a vnímat to co říká. Když však začal o tom, že ptát se na to co je zač je neslušné mírně se zamračil. On je dobré výchovný, momentálně ho jen zmáhala neskutečná zvědavost. Poslouchal každé jeho slovo a kdyz zas mluvil, tentokrát ale i jeho osobě zařazené jej sledoval. To byl až tak cítit? Nenáviděl to. "Máš pravdu... Jsem kočkodlak. Ale nemám rád když na to ostatní poukazují..." přiznal mírně podrážděn a uhnul pohledem. Pak se podobně jako on zadíval do nabídky a mlsně se pousmál. Miloval dobře udělané oříškové latté a hodlal si k němu dat pořádný kus čokoládového dortu. "Já si dám to nejlepší co mají v nabídce, oříškové Latté a čokoládový dort." pak se zarazil. Chvíli přemýšlel, asi b, měl pozvat on jeho, aby to nebylo tak drzé. [b]"Smím pozvat já tebe? Jako omluvu za svou nedůtklivost předtím na poště?"[\b] optal se a prohlédl si ho. Takhle s rozpuštěnýma vlasama vypadal vcelku sexy. Docela rád by si prohlédl i zbytek jeho těla. Automaticky, mlsně si sklouzl nad tou myšlenkou jazykem po rtech, hned si to uvědomil a raději si dával pozor.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Thu May 18, 2017 6:46 am

Kavárna

"Neboj se nejde to z tebe normálně poznat. Voníš lehce jinak to ano, ale nikdy jsem takhle kocoura neviděl." Trošku jsem chtěl zamaskovat Kočkodlaka za kocoura doufal jsem že to překousne." Víš na prvního jsem narazil před třemi dny, když jsem dojel do města, nevěděl jsem že vůbec existujete. To že jsi Kosour jsem i trochu odhadl. " Pousmál jsem se , to nejlepší ach proč je mi z čokolády špatně. "To já si dám černou silnou hořkou kávu a k tomu sušenky. " Mrkl jsem na něj. " Jsou věci které netrávím dobře, a kávu si nejlépe vychutnám když je hořká. "

Položil jsem jídelní lístek a probodl jsem jej svým modrým pohledem. " Proč mám pocit že se na mě koukáš jako bych byl nějaká kořist. " Nahodil jsem vlasy se smíchem. "Jsem neodolatelný, skvělý krásný ja vím. " Rozepl sem si bundu . "A koukej na to ladné hubené tělíčko, nehodilo by se mi spíše kdybych nosil něco uplého ? " Napodoboval jsem ženu nebo opravdu teplého chlapa.
"Zase bych se měl vrátit do normálu, někdy se chovám jako střevo , a to už je mi pár dekád ."
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 8:32 am

KAVÁRNA
Chvíli byl dost zaskočený, to jakou chtěl říct, že smrdí? Mírně se zamračil a uhnul očima. "Páni, kocoura?" Pokroutil je hlavou s úsměvem na rtech. Musel uznat, že takhle mu snad ještě nikdo neříkal. Je pravda, že jeho nejlepší kamarád, který byl také kočkodlak, na něj často volal 'Čiči', ale on to bral spíše v zápalu hravosti.
Chvíli přemýšlel o jeho objednávce a pak mu došlo, že se asi nebude ptát. Ještě jednou přelétl nabídku zákusků. "Vy asi máte dost omezené chutě, že?" Vyzvídal a mírně se u toho usmíval. Jeho výhoda, mohl sníst co chtěl... teda většinou a bylo mu pořád dobře. Jen když se blížil jeho nejméně oblíbený den, ze všech. Ale to si nejspíš vyvolával sám, svým sklonem pro stresovost.
Poposedl si na židli, když začal mluvit o kořisti a tiše se zasmál. "Jsem predátor, tak jako ty... taky mám pocit, že po mě každou chvíli skočíš, kousne si do mého krku, a už kocour nebude." provokoval ho i svým názorem. "Ale nemusíš se bát, při jídle jsem do vybíravý a i když tvoje vlasy jsou neskutečně lákavé, asi bych je nezvládl." Uklidnil ho se smíchem a jen lehce pokroutil hlavou. On se vážně neuměl seznamovat.

Naposledy upravil Samuel.J.Deason dne Thu May 18, 2017 8:51 am, celkově upraveno 2 krát
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Thu May 18, 2017 8:44 am

Kavárna

Ach jo všiml jsem si jak se zatvářil, zase jsem řekl něco špatně. Ale co ?

"Jak kdo někdo tráví lidské jídlo lépe někdo hůř. Já osobně miluji hořkou kávu, dobré víno a lízátka. Jsou jídla která mi ale nedělají dobře. .... Ale na lízátkách mám menší závislost, miloval jsem jako člověk  sladké, a lízátka jsou jediná co mi opravdu  chutnají. "
Olízl jsem si mlsně rty a sjel po jeho krku. " Kocoura jsem teda ještě neochutnal, ale ne nekousnu tě pokud mi to nedovolíš. Já živím se na zvířatech nebo krevních kapslých. Není to nijak extra ale co se dá dělat. Nějak nechci pít a třeba i vzít život. Asi jsem divný co.." Mrkl jsem na něj. " Takže se pojídat nebudeme, ale ochutnávat už můžeme ne? " Sakra jak jsme říkal Mansonovi, někdy ty svoje sexuální nrážky udržet nemůžu, když oni si ale tak nabíhají. Sjel jsem jej pohledem, musím uznat že byl hezký, měl krásnou pokožku a ladné tělo, ale tak mladé tak mladé.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 9:06 am

KAVÁRNA

Chápavě pokýval hlavou. "Tak to je, jediná moje výhoda, že mohu jíst co chci..." Pousmál se. Asi by zešílel, kdyby nemohl jíst to co miluje. Bez některých věcích, by prostě žít nedokázal. "Lízátka jsou fajn, ale mě by po pár týdnech, asi narostla pěkná prdel" zasmál se. Bože, už by asi neměl mluvit.
Pak zvedl oči a povytáhl obočí, Vážně? Živí se zvířaty?"Technicky vzato, jsem taky zvíře..." připomněl mu mírně dobíravě. Ale jeho by asi nebylo tak snadné dostat. Když potřeboval, dokázal věci o kterých ani nevěděl, že je umí. Pak jen zaskočeně polkl, očima po něm střelil a tiše se zasmál. "Copak ty mě chceš ochutnávat...?" vyzvídal. Byl by asi první, co by měl zájem o bližší seznámení. Ani on nevypadal špatně, právě naopak. Asi by to mohlo být zajímavé hraní a ochutnávání.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:40 pm