Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Kuroko a Alia-Jeho byt Ukončeno

Share
Raziel Christopher Bane

Poèet pøíspìvkù : 31

Kuroko a Alia-Jeho byt Ukončeno

Příspěvek pro Raziel Christopher Bane za Tue May 16, 2017 4:37 pm

Probral se a ani netušil kolik bylo. Cítil se jen odpočatý a to mu stačilo. Koukl okolo sebe a povzdech, kde vlastně byla Alia? Rukou zašátral vedle sebe na posteli ve snaze se nahmatat svůj mobil kvůli tomu, aby se mohl kouknout na hodiny, jenže bez úspěchu. Posadil se tedy na posteli a pohlédl ven z okna, opravdu to bylo takové divné tam venku? Promnul si kořen nosu a vydal se tedy do koupelny, kde se potřeboval omýt. Nechával ze sebe sklouznout kusy oblečení a pak vlezl do sprchového koutu, kde na sebe docela dost dlouho pouštěl teplou vodu, potřeboval uvolnit svoje ztuhlé svaly. Nakonec se oblékl do čistého oblečení a začal si čistit zuby, aby se neřeklo. Pak se pomalu vydal do kuchyně, kde doufal, že najde Aliu. Pomalu se došoural do oné místnosti a začal si líně dělat snídani, snad jí aspoň tohle dostane k němu jelikož dnešní ráno bylo pro něj nějaké pomatené, ale tak jako většina jeho ran se i tohle nelišilo.
Alia

Poèet pøíspìvkù : 26

Re: Kuroko a Alia-Jeho byt Ukončeno

Příspěvek pro Alia za Tue May 16, 2017 4:50 pm

KD
Ležela jsem na gauči a spala jsem. Překvapivě. Ale probudil mě hluk v kuchyni a vůně jídla. Tiše jsem zavrčela a posadila jsem se. Sjela jsem pohledem dolů a všimla jsem si že mám holá stehna. Polkla jsem a vzpoměla jsem si že mi včera po sprše půjčovat svoje tričko. Sjela jsem pohledem po domu a pokývla jsem hlavou. Poté jsem slezla z gauče a došourala jsem se ke kuchyni. Všimla jsem si ho. Došla jsem ze zadu k němu a objala jsem ho kolem pasu a obličej jsem si natiskla do jeho zad.
,,Bré ráno." Zívnu a nasaju jeho vůni. Asi byl ve sprše. Nádherně voní. Zavním a vzhluboka se nadechnu než se odtáhnu a přejdu k němu z boku a vyskočím na kredenc a sleduji ho.
Raziel Christopher Bane

Příspěvek pro Raziel Christopher Bane za Tue May 16, 2017 5:47 pm

Připravoval si zrovna docela dost dobré jídlo, však byl vyrušen objetím zezadu. Ušklíbl se a chytl její ruce. "Také ti přeji dobré ráno, jak ses vyspala princezno? Budu hádat že dobře podle toho jak vypadáš. Sice sem tě ještě neviděl, ale tuším to." Ušklíbl se a ignoroval její objetí, aby mohl dodělat to jídlo. Nakonec se natáhl pro talíř, co měl na lince a nandal na něj pokrm. Pak se pouze podíval na dívku a usmál se. "Chceš taky sousto nebo upíři nemohou pevnou stravu?" Zeptal se a koukl na ní. Pak se jen vydal do obývacího pokoje, aby si mohl dát v pokoji tu stravu, kterou si tak uvařil.
Alia

Příspěvek pro Alia za Tue May 16, 2017 5:59 pm

,,Asi si dám." Pousměji se a protáhnu se takže mi tričko vyjede o trošku výše než by mělo. Seskočila jsem z kredence a došla jsem do obýváku a sedla jsem si na gauč. Sledovala jsem ho a při tom jsem sledovala jeho krk. Uhnula jsem pohledem a hlavu jsem si zabořila do dlaní.
Nemůžu z něj pít. Prostě ne. Připomenu si v hlavě a znova se na něj podívám a snažím se kontrolovat.
,,Takže..co by jsi řekl na klub?" Pokusím se prolomit to ticho a vykouzlím na rtech ůsměv. Nudila jsem se. A venku bylo světlo. A v klubech je tma. Kdybych přeběhla, na druhou stranu, kde jsem si všimla jednoho klubu možná bych nebyla tolik unavená.
Raziel Christopher Bane

Příspěvek pro Raziel Christopher Bane za Tue May 16, 2017 6:25 pm

Cítil její pohled na svém krku a povzdechl. Složil příbor a koukl na ní."Opravdu se mi koukáš na krk? Zdá se mi to, že je to spíše neslušné než slušné, ale tak co se dá dělat klidně se dále koukej nebo se i napij." Zamručel a začal dále jíst. Jídlo do něj padalo jako do popelnice také měl docela dost hlad. Když navrhla, že by mohli do klubu tak se skoro zadusil. "Opravdu chceš někoho jako já vytáhnout do klubu? Nezdá se mi to jako ten nejlepší nápad hlavně, když je venku světlo přeci jen...ty si upír." Poznamenal a dojedl tedy ono jídlo. Pak se vydal odnést talíř do kuchyně, kde jej začal mýt. "Nejsem typ, který by jen tak vyhledával zábavu..spíše sem rád sám po tom, co se stalo, pochop." Zamumlal a dal talíř odkapat.
Alia

Příspěvek pro Alia za Tue May 16, 2017 6:40 pm

Pokývla jsem hlavou a sklonila hlavu.
,,Popravdě je tu nuda..a já se musím nějak zabavit." Zašeptám a podívala sem se na něj když odcházel do kuchyně. Postavila jsem se a podívala jsem se z okna ven.
,,Chtělo by to nějakou akci..náhlou změnu." Řeknu si pro sebe a povzdychnu si. Pohled jsem odvrátila od okna a rozešla jsem se do kuchyně a podívala jsem se kolem sebe. Polkla jsem. Měla jsem žízeň. Ale nechci mu krást jeho pití. Proto jsem se došourala ke dveřím.
,,Půjdu tam sama..děkuji že ses o mě tak to postaral." Zašeptám a otevřu dvěre a vyjdu z nich.
Raziel Christopher Bane

Příspěvek pro Raziel Christopher Bane za Tue May 16, 2017 7:56 pm

Protočil očima "Fajn, slibuji, že se nějak zabavíme..." Zamumlal a poslouchal jí jestli ještě něco neříká. Pak když uslyšel dál její hlas a dále cvaknutí dveří se otočil. "Alio?" Zeptal se do ticha a pak si to uvědomil. Nikdo ho nikdy nemohl vidět tak rychle vystřelit ke dveřím a během pár chvil již držel její ruku. "Fajn...půjdeme do toho klubu, nemohu přestat myslet na to, že by se ti něco stalo a hlavně by tě někdo mohl obtěžovat." Zamumlal a chytl do rukou její tvář. "Nikdy bych si to neodpustil." Zamumlal.
Alia

Příspěvek pro Alia za Wed May 17, 2017 11:52 am

Chvíli jsem ho sledovala, když mě chytl za ruku. Poslouchala jsem ho a pak jsem se usmála. ,,Dobře, ale potřebovala bych nějaké oblečení asi. Lidi se na mě dívají, když tu jsem jen v pánském tričku." Podívala jsem se mu do očí a polkla jsem. ,,Můžeme jít zase do vnitř? Je mi trošku mdlo z toho sluníčka." Zamumlám a rukou si udělám stříšku. Cítila jdem teplo na svých tvářích. Bylo to příjemné. Až moc. Přešla jsem k němu a objala jsem ho kolem pasu. Cítila jsem to teplo z něj, ale má kůže byla stále ledová. On se o mě..bojí? Je to tak? Nebo..jaké to je když se o vás člověk bojí. Přeběhne mi myšlenka v hlavě a povzdychnu si.
Raziel Christopher Bane

Příspěvek pro Raziel Christopher Bane za Wed May 17, 2017 8:51 pm

Povzdechl a prohlížel si jí. Jak moc by mu bylo líto, kdyby se jí něco stalo. A jak moc by si to vyčítal. "Dobře, ale teď to nebudeme řešit, ano? Musíme ti dát jiné oblečení a možná tam mám nějaké oblečení mé sestry nebo sestřenice. Ale teď hlavně pojď." Skoro by se dalo říct, že jí do toho bytu vtáhl a vedl jí do obýváku, kde rychle zatemnil okna. Pak se vydal do ložnice pro nějaké to oblečení, přeci jen jí tu nenechá jen v tomhle. Hledal docela dlouho ve skříni dokud nenašel to správné oblečení jeho sestry a nedonesl jí ho. "Tohle by ti mohlo být. Jen si to obleč kde chceš, chápu že ti to nemusí být zrovna moc příjemné a klidně se nebudu koukat." Mrkl na ní a koukl na dveře od balkónu. Musel se postarat o sokola, ale to asi až se obleče.
Alia

Příspěvek pro Alia za Thu May 18, 2017 1:55 pm

Když mě vtáhl do domu trošku jsem sebou cukla, ale poté jsem s ním tak trošku srovnala krok a rozešla jsem se za ním do pokoje. Celou cestu jsem ho poslouchala a přebýrala si v hlavě jeho slova a pokyvovala jsem nevědomky hlavou.
Když jsme vešli do jeho pokoje a on zatáhl veškeré závěsy jen jsem se tiše pousmála a vzala jsem si od něj tílko s legíny. ,,Jestli chceš..můžeš tu zůstat.." Zašeptám a svléknu si přes hlavu jeho tričko a položím ho vedle svých nohou. Byla jsem ráda za to že jsem měla na sobě už spodní prádlo.
Vzala jsem si tílko a legíny a poté jsem k ěmu zvedla hlavu a usmála jsem se. ,,Je mi to akorát." Zašeptám.
Raziel Christopher Bane

Příspěvek pro Raziel Christopher Bane za Thu May 18, 2017 8:04 pm

Promnul si zase kořen nosu a koukl na ní. "Chtěla si se bavit a tak se půjdeme bavit. Jen mi nech si vzít něco lepšího než tohle." Zamručel a přehraboval se ve věcech, které by si mohl vzít, přeci jen nechtěl vypadat pořád jako emouš, který se nesmířil s tím co udělal. Vybíral si oblečení docela dlouho než si konečně vytáhl nějaké zelené triko s křiklavým žlutě neonovým nápisem a bílé džíny. Zašklebil se a začal si to oblékat. Mohla vidět veškeré jeho jizvy nebo čerstvá zranění. "Sem rád, že se ti oblečení mé sestry tak líbí, jí to rozhodně neuškodí, když si ho necháš. Dokonce ti i sluší." Ušklíbl se zase a začal si upravovat vlasy. Chtěl být prostě dokonalý a ne jen takový chudáček jako jí našel. Měl by se možná konečně postarat o toho sokola, co? Povzdechl a nandal si na ruku hodinky, které měl na stolečku. Zapnul si je a prohlédl si je. Černá kůže na jejich opasku nebyla poškrábaná a naštěstí ani stroječku se nic nestalo. "Chceš jít se mnou ještě nakrmit sokola?" Zeptal se raději než se vydal sám na balkón neboli jeho upravené voliéry.
Alia

Příspěvek pro Alia za Fri May 19, 2017 10:54 am

Sledovala jsem ho jak se předemnou začal vysvlékat. Sledovala jsem jeho nahá a svalnatá záda, na kterých měl jizvy ať už starší a nebo novější. Polkla jsem a začala jsem se asi červenat, když si začal svlékat kalhoty. Když promluvil jen jsem mírně kývla hlavou a rozešla jsem se za ním na balkón a sledovala jsem když ho začal krmit.

//sorry za krátký post ale nic me nenapada :c
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Sun May 21, 2017 11:54 am

KUROKO GARMADON
Jeho byt

Hned jak se rozešel na balkon tak se zamyslel. Alia nebyla přeci jen špatná dívka a kdyby ho nesužoval pocit, že by podvedl Rose tak by s ní klidně i byl. Zamručel a zavrtěl hlavou, nemohl si na tohle dovolit myslet ještě by mohl Lie ublížit tak jako ublížil všem ostatním. Povzdechl a koukl na sokola, který se natahoval hladově po masu, které během myšlenek uchopil do ruky. Hodil mu ho tedy na zem a on se do toho pustil jako by týden nejedl. Kuroko však mlček kvůli tomu jak byl ponořený do vlastních myšlenek.
Alia

Příspěvek pro Alia za Tue May 23, 2017 3:50 pm

KD
Začala jsem se nudit. A taky jsem měla zase hlad. Tiše jsem se vy plížila z pokoje a došla jsem do kuchyně a otevřela jsem velkou černou lesklou lednici a vytáhla jsem z ni sáček s krví. Otočila jsem se čelem ke kredenci a zakousla jsem se do pytlíku a vysála jsem ho až do dna.
Olízla jsem si krvavé rty a pytlík vyhodila. Na gauči jsem našla Kurkovu černou mikinu a tak jsem si ji přetáhla přes hlavu a na hlavu jsem si dala kapucu. Došla jsem ke dveřím a pouze jsem do nich nehty začala klepat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:16 am